CS SK IT

HELIOSYSTEMS s.r.o.

Inženýring

Heliosystems s.r.o. je moderní společnost s bohatými zkušenostmi z oboru stavebnictví a projektování občanských, dopravních i průmyslových staveb. Naším cílem je pomáhat klientům realizovat jejich investiční a stavební záměry.

Projednáváme a zajišťujeme územní řízení, ohlášení staveb i stavební povolení v souladu s platnými zákony a vyhláškami. Zajišťujeme veškeré legislativní součásti procesu povolování staveb jako například rodinných domů, průmyslových staveb, staveb občanské vybavenosti a dalších drobných staveb.

Při výkonu stavebního dozoru kontrolujeme kvalitu práce, zda je stavba prováděna v souladu s projektovou dokumentací a zda jsou dodrženy veškeré smluvní náležitosti mezi investorem a dodavatelem stavby.

Nabízíme Vám posouzení stávajícího nebo projektovaného stavu stavby a návrh opatření pro dosažení ekonomicky optimální spotřeby energie při jejím provozu.

Zajišťujeme řízení projektů podporovaných Evropskou unií, řídíme a kontrolujeme projekty dle metodik operačních programů, jako jsou například Operační program výzkum a vývoj pro inovace, Operační program životní prostředí, a dle dalších operačních programů pro regionální rozvoj.

Specifikace vybraných činností:

Vyzkoušejte některé z našich služeb a uvidíte, že budete nadmíru spokojeni. Oceníte profesionální přístup, flexibilitu a originální řešení.

TOPlist